Warsztat samochodowy 3car.pl naprawa Door-to-door

13 maj
warsztat samochodowy 3car.pl

Warsztat samochodowy 3car.pl naprawa Door-to-door

Warsztat samochodowy 3car.pl

Warsztat samochodowy 3car.pl w Rzeszowie – od lat zajmujemy się mechaniką samochodową. Między innymi serwisujemy układy klimatyzacji, wymieniamy rozrząd, remontujemy silniki oraz konserwujemy podwozia. Mamy w tej branży bardzo duże doświadczenie. Z naszego podwórka wyjechało mnóstwo naprawionych aut i tym samym zadowolonych klientów. Wciąż się rozwijamy, idziemy z postępem, wprowadzamy nowatorskie i zarazem korzystne rozwiązania dla naszych Szanownych Klientów.

Naprawa Door-to-door w Warsztacie 3car.pl

W naszym warsztacie wprowadziliśmy dla Państwa nową bardzo wygodną obsługę klienta, oferowaną jedynie przez nieliczne serwisy samochodowe. Tak więc od teraz każdy nasz klient może telefonicznie zlecić przegląd lub naprawę swojego auta. A nasz pracownik odbiorze samochód w umówionym czasie ze wskazanego miejsca i przyprowadzi pojazd na warsztat. Oczywiście po wykonaniu zlecenia odprowadzamy auto do właściciela. Usługa typu od drzwi do drzwi jest z dużym powodzeniem praktykowana już od lat przez serwisy np. sprzętu gospodarstwa domowego. Z racji nieopisanej wygody cieszy się ona licznym zadowoleniem wśród Polaków.

Zalety naszej usługi door-to-door

Korzyści z wyboru naprawy systemem door-to-door  to przede wszystkim:

▪ oszczędność czasu, jaki zajmuje samodzielny dojazd i powrót z warsztatu;
♦ uniknięcie kosztów związanych z podróżą np. taksówką, po odstawieniu auta;
▪ minimalizacja stresu związanego z logistyką i transportem;
♦ bezpieczeństwo odprowadzenia auta objętego usterką;
▪ wstępna diagnoza stanu pojazdu w drodze do serwisu przez profesjonalnego mechanika;
♦ większość procedur związanych z realizacją naprawy leży po stronie usługodawcy, nie usługobiorcy.

Gwarantujemy najwyższy poziom bezpieczeństwa usługi. Jesteśmy objęci polisą OC na wypadek uszkodzenia pojazdu w transporcie. Nasi pracownicy to profesjonaliści z odpowiednimi uprawnieniami. Po wykonaniu zlecenia oddajemy w ręce właściciela czyste i sprawne auto.

Warsztat samochodowy 3car.pl – tanie części zamienne

Nasza firma nabywa towar bezpośrednio u producenta, co w efekcie przekłada się na niższe ceny oferowanych w naszym sklepie części samochodowych. Ich dostępność oraz atrakcyjne ceny to kolejny atut naszego warsztatu. Dzięki tym zaletom możemy skrócić czas usługi i obniżyć jej koszty. Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług pod adresem Matysówska 271, Rzeszów.

o Autorze

podobne w aktualnościach

Komentarze niedostępne