Warsztat Samochodowy Rzeszów

Dlaczego my?

WARSZTAT SAMOCHODOWY

Mocnym punktem naszego serwisu są naprawy związane z układem hamulcowym, amortyzacją i zawieszeniem pojazdu.

Specjalizujemy się w serwisowaniu układów klimatyzacji, wymianach rozrządu, kompletnych remontów silnika, wymianach sprzęgieł oraz konserwacji podwozia.

Nasz serwis posiada nowoczesne przyrządy pomagające przy wymianach każdego rodzaju podzespołów. Części zamienne, które posiadamy w ofercie naszego sklepu są na bardzo wysokim poziomie, pod względem jakości i bezpieczeństwa podczas jazdy.

Przy każdej wizycie w naszym warsztacie sprawdzamy klocki hamulcowe, tarcze hamulcowe, amortyzatory, łączniki stabilizatora i wiele innych podzespołów w celu powiadomienia klienta o aktualnym stanie pojazdu.

Remont silnika wykonywany w naszym serwisie przeprowadzamy z dbałością o każdą najmniejszą część. Wymiana rozrządu lub sprzęgła wiąże się z dokładnym czyszczeniem każdego współpracującego podzespołu.

Klimatyzacja w naszym serwisie jest nierozłączna z oczyszczeniem całego układu wraz z ozonowaniem.

Mocne strony?

Zawieszenia, akumulatory i amortyzatory

Mocnym punktem naszej oferty są również elementy zawieszenia i amortyzatory. Wartościowym aspektem dystrybuowanej palety wyrobów są także akumulatory Bosch oraz 4Max Ecoline, które są pożytecznym rozwiązaniem dla kierowców przemierzających dłuższe trasy z uwagi na brak konieczności częstego doładowywania.

Co ważne, firma nabywa towar bezpośrednio u wytwórcy, co przekłada się na niższe ceny oferowanych towarów. Dodatkowym impulsem skłaniającym do kupna komponentów samochodowych właśnie w 3car.pl są regularnie organizowane promocje oraz wirtualny sklep czynny przez całą dobę.