Obsługa floty dla firm

6 lut
obsługa-floty

Obsługa floty dla firm

Gdy samochód zarabia na Ciebie…

Samochód jako narzędzie pracy

W małych i średnich firmach samochód traktowany jest jako narzędzie pracy. Musi być zawsze sprawny i gotowy do działania. Gdy czas odgrywa rolę w naszych interesach, każde opóźnienia oznaczają utratę potencjalnych zysków, a czasem wręcz uniemożliwiają działanie (taksówkarz bez samochodu daleko nie zajedzie i dużo nie zarobi…). Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na szybką i sprawną obsługę floty samochodów firmowych, proponujemy korzystne warunki współpracy. Zapraszamy do naszego warsztatu i sklepu z częściami samochodowymi!

W trosce o Wasze interesy oferujemy dla Firm specjalny pakiet usług. W ramach tego pakietu zapewniamy szybką  i kompleksową diagnostykę pojazdu i darmowe przeglądy klimatyzacji. Czas to pieniądz. My szanujemy Wasz czas i pieniądze dlatego oferujemy pierwszeństwo w usługach serwisowania i napraw Waszych samochodów. Tak szybko, jak to tylko możliwe, przywrócimy sprawność Waszym samochodom, by znów służyły Wam do dalszej pracy. Niewątpliwą zaletą naszej Firmy jest własny sklep z częściami samochodowymi w Rzeszowie. Ułatwia i przyśpiesza to terminy napraw.

Naprawy pogwarancyjne samochodów

Minął już czas gwarancji Waszego samochodu, a  chcecie mieć nadal w pełni profesjonalną obsługę pogwarancyjną? Zapraszamy do naszego Warsztatu Samochodowego w Rzeszowie. Znajdziecie tu nie tylko profesjonalną obsługę, doświadczonych mechaników, ale także dostęp do wysokiej jakości części zamiennych, zarówno oryginalnych jak i tańszych, ale równie dobrych zamienników.

Oferujemy także możliwość dowozu wybranych części zamiennych bezpośrednio do siedziby Waszej Firmy. To niewątpliwa oszczędność czasu i wygoda, gdy np. nowy akumulator przyjedzie do Was, zamiast fatygować się po niego do naszego sklepu. Oczywiście zawsze jest nam miło, gdy odwiedzacie nas osobiście, ale nie zawsze jest na to czas…

Jeśli samochód odmówił posłuszeństwa w najmniej odpowiednim momencie, laweta może przywieźć go bezpośrednio do naszego warsztatu, my zaś odstawimy kierowcę do siedziby firmy bez dodatkowych kosztów. Dla naszych Klientów biznesowych mamy specjalną ofertę: 15% rabatu na wszystkie usługi.

Atuty naszego warsztatu i sklepu z częściami samochodowymi to:

  • doświadczeni mechanicy, którzy poradzą sobie z każdą usterką
  • szybki dostęp do części zamiennych
  • profesjonalne zaplecze sprzętowe
  • wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej
  • pasja do motoryzacji
  • korzystne ceny
  • szybkie terminy napraw

o Autorze

avatar

podobne w aktualnościach

Komentarze niedostępne