Warsztat Samochodowy oraz Sklep z częściami – Rzeszów

Serwis samochodowy i sklep z częściami

Profesjonalny serwis samochodowy i sklep z częściami samochodowymi Rzeszów. Doświadczeni mechanicy, profesjonalny sprzęt. Części samochodowe Rzeszów.

Nasz Warsztat 3car zajmuje się naprawą i modernizacją samochodów w Rzeszowie. Prowadzony przez nas sklep z częściami samochodowymi korzysta tylko ze sprawdzonych dostawców oferujących wysokiej jakości części zarówno oryginalne, jak i zamienniki.

Nasza kadra to doświadczeni fachowcy z bogatym doświadczeniem zawodowym. Mechanika i pneumatyka to ich chleb powszedni. Kompleksowo zajmą się Twoim autem, zdiagnozują problem, podpowiedzą optymalny sposób jego rozwiązania i przeprowadzą fachową naprawę i podpowiedzą, na co zwracać uwagę w poszczególnych modelach samochodów, bo wiedzą o nich wszystko! Jako sprawdzony warsztat samochodowy na nasze naprawy udzielamy gwarancji.

  • Wykonujemy naprawy samochodów z wykorzystaniem oryginalnych cześć lub ich zamienników,
  • Przeglądy i wymiany podstawowych elementów,
  • Poważne naprawy uszkodzonych silników i ich podzespołów.

SERWIS KLIMATYZACJI RZESZÓW

Pełen zakres usług związanych z serwisem systemów klimatyzacji. Serwis klimatyzacji Rzeszów.

Sprawna klimatyzacja nie tylko podnosi komfort jazdy w gorące lato, ale także zwiększa jej bezpieczeństwo zimą, zapobiegając zaparowaniu szyb i ograniczeniu widoczności. Dlatego dbajmy o to, by klimatyzacja była zawsze sprawna i dokonujmy regularnych jej przeglądów. Układ klimatyzacji w samochodzie jest skomplikowany dlatego, aby mieć gwarancję dobrze wykonanej usługi przeglądu czy naprawy, warto zwrócić się do prawdziwych fachowców, czyli nas! W ofercie naszego warsztatu znajdują się okresowe przeglądy klimatyzacji, wymiana filtrów powietrza, odgrzybianie i dezynfekcja, testy szczelności systemu klimatyzacji, uzupełnienie czynnika chłodzącego.

  • Przegląd i konserwacja klimatyzacji,
  • Dobijanie czynnika,
  • Czyszczenie i odświeżenie.

TUNING I DIAGNOSTYKA SAMOCHODOWA RZESZÓW

Profesjonalna diagnostyka i usługa tuningowania samochodów w Rzeszowie. Tuning, Chip Tuning, Power Box Rzeszów.

Jeśli oczekujesz od swojego samochodu bardziej dynamicznej jazdy i większych osiągów silnika, zapraszamy do naszego warsztatu, gdzie profesjonalnie przeprowadzimy proces tuningu. Przeprowadzimy specjalistyczną diagnostykę i doradzimy co i jak możemy ulepszyć, by Twoje auto nabrało mocy. Taka ingerencja w mechanikę pojazdu wymaga wiedzy i doświadczenia, więc zdaj się na prawdziwych profesjonalistów, czyli Warsztat Samochodowy 3car w Rzeszowie. Wykonujemy także usługę chip tuningu, która ingeruje jedynie w oprogramowanie silnika lub stosujemy Power Box (umożliwia to skorzystanie z tuningu także posiadaczom samochodów na gwarancji producenta).

  • Diagnostyka samochodowa,
  • Tuning samochodowy,
  • Modyfikacja oprogramowania.

Części samochodowe Rzeszów

Oferta naszego sklepu z częściami samochodowymi w Rzeszowie skierowana jest zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm.

Oferujemy szeroki asortyment części samochodowych do różnych modeli aut. Znajdziecie u nas nie tylko komponenty najważniejszych układów samochodowych, ale także filtry powietrza, filtry paliwa, filtry oleju, akumulatory samochodowe, opony, oleje silnikowe, płyny do spryskiwaczy i wiele innych.

Nasi sprzedawcy profesjonalnie doradzą w zakupach, zaproponują korzystne rozwiązania lub zamienniki a ceny naszych artykułów z pewnością pozytywnie zaskoczą wszystkich klientów. Nasz asortyment to produkty tylko sprawdzonych firm z branży motoryzacyjnej.

Dbamy o najwyższą jakość sprzedawanych produktów. Stale poszerzamy nasz asortyment, by każdy klient znalazł w naszym sklepie z częściami samochodowymi potrzebną część.

Nasz sklep internetowy z częściami samochodowymi 3car zaprasza całą dobę! Z nami wygodnie dokonasz zakupu, a w razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu z załogą sklepu w godzinach jego pracy.

DOSTAWCZE

Zarezerwuj
Naprawa samochodów ciężarowych

Diagnostyka

Serwis

LUKSUSOWE

Zarezerwuj
Naprawy samochodów luksusowych

Oryginalne części zamienne

Diagnostyka

FIRMOWE

Zarezerwuj
Rabaty dla firm

Przeglądy okresowe

Ekspresowe naprawy

SPORTOWE

Zarezerwuj
Tuning

Diagnostyka

Optymalizacja

Wyspecjalizowany warsztat samochodowy 3car Rzeszów

Nasz warsztat samochodowy 3car specjalizuje się w naprawach układu hamulcowego, zawieszenia i amortyzacji.

Nasi mechanicy to doświadczona kadra. Zdiagnozują problem, doradzą optymalne jego rozwiązanie i przeprowadzą profesjonalną naprawę. Niezależnie od wagi usterki, każdy klient traktowany jest indywidualnie.

Posiadamy nowoczesny sprzęt diagnostyczny, który wspomaga naszych mechaników w określaniu przyczyny awarii samochodu. Nowocześnie wyposażony warsztat dysponuje sprzętem do przeprowadzenia każdego rodzaju naprawy. W ramach usługi sprawdzamy wszystkie główne układy samochodu, by poinformować klienta o aktualnym stanie pojazdu.

Szeroki wachlarz proponowanych usług obejmuje zarówno poważne naprawy typu remont silnika, wymiana rozrządu, wymiana sprzęgła, jak i konserwacja podwozia czy przegląd i serwis klimatyzacji. Wszystkie naprawy dokonane w naszym warsztacie samochodowym objęte są gwarancją.

Aktualności - Blog

NAPRAWIAMY SAMOCHODY OSOBOWE, DOSTAWCZE, SPORTOWE I LUKSUSOWE

W naszym serwisie zajmujemy się naprawą każdego rodzaju pojazdów. W asortymencie naszego sklepu posiadamy szeroką grupe części zamiennych
światowej klasy producentów, dzięki czemu mamy dostęp do części dla każdego pojazdu.